Balabuška Old TJ - Vyprahlo FC VET 0:9

Sestava Vyprahlo FC VET: Pešek Jaroslav (C), Halík Jiří (B), Cígler Jaroslav, Horáček Radek,

Joska Daniel, Leitermann Václav, Lustik Antonín, Majer Pavel, Wasserbauer Bohumil,
Vlastní referát: neuveden
Góly: 7. min Joska Daniel;  21. min Joska Daniel;  28. min Pešek Jaroslav;  38. min Cígler Jaroslav;

40. min Leitermann Václav;  45. min Leitermann Václav;  50. min Pešek Jaroslav;  52. min Pešek Jaroslav;  55. min Leitermann Václav;
Karty: nikdo
Zápis rozhodčího: Výborný zápas v režii hostů, skvělý výkon gólmanů na obou stranách.

Nejlepší podle rozhodčího: Leitermann Václav

Hladové stáří

První mač sezóny jsme zvládli na jedničku. Hoši z Balabušky nebyli kompletní, nám chyběl jenom kápo.

Úvod byl v očekávání, jak jsme na tom po letní pauze. Někdo sice sportoval (Čísovice, Milčice) o zbytku nebyl ani šajn.

A taky co nám dovolí oslabený soupeř, který neměl nikoho na střídání. Náznaky šancí daly napovědět, že by to nemuselo být tak špatný.

Halda byl jistý, a tak jsme to v 7. minutě roztočili. To Dan uvolnil Tomáše a bylo 1:0.

Pak jsme se zastřelovali a přišel Vencův roh, který si našel Dan a vymetl pavouky v pravé šibenici!

Chvíli nato čekal Véna příhru, ale Tomáš hamounil! Ale po dvou minutách nehamounil, bo by ho Jarda zpražil, nahrál a bylo 3:0 a přestávka.

Po pauze to zase chvíli drhlo, ale Tomáš se poučil, začal to rozdávat a zbytek střílel.

Napřed Dan, pak Véna a za chvíli znova, to už asistoval Dan. Pak zkoušel Jarda „jágrovat“, položil si beka i s gólmanem, ale neměl sílu míč zvednout pod víko. Toto napravil, když obral obránce a z oči voči předvedl gólmanovi takový taneček, až byl sám překvapen!

Balabušci odpadli a tak si mohl Jarda připsat další čárku, když tečoval Tomášovu výzvu.

A teď přijde to nejlepší. Pět minut před koncem završil i svůj hattrick po 30ti letech a osmi měsícíchVáclav!!!!!!!!!!!!!!!! (Nalezeno pod pětibokým!)

Tož hej hou…

Zimní turnaj TJ Mládí, leden 1986

FCV – Pivoj 9:1

Sestava: Krtek, Šinkys, Hájos, Smíra, Venca, Karel, Radek, Viky

Góly: Venca 3, Smíra 2, Šinkys 2, Hájos 2.

Datum zápasu: 12. 9. 2016, 2. Kolo

Vyprahlo FC VET - PFC Kodymka 6:0

Joska Daniel, Leitermann Václav, Lustik Antonín, Majer Pavel, Pešek Jaroslav, Wasserbauer Bohumil,

Góly: 8. min Joska Daniel;  16. min Leitermann Václav;  25. min Pešek Jaroslav;  38. min Cígler Jaroslav;

41. min Horáček Radek;  55. min Majer Pavel;
Zápis rozhodčího: FC Vyprahlo bylo lepším týmem po celou dobu a vyrovnaným výkonem v obou

poločasech dotáhli zápas k zaslouženému vítězství.

Datum zápasu: 26. 9. 2016, 3. Kolo

Blue devils VET - Vyprahlo FC VET 0:6

Sestava Vyprahlo FC VET: Leitermann Václav (C), Halík Jiří (B), Cígler Jaroslav, Horáček Radek,

Joska Daniel, Majer Pavel, Pešek Jaroslav, Wasserbauer Bohumil,

Góly: 6. min Cígler Jaroslav;  8. min Horáček Radek;  38. min Wasserbauer Bohumil;  45. min Pešek Jaroslav;

59. min Joska Daniel;  60. min Wasserbauer Bohumil;
Zápis rozhodčího: Vítěz měl jistější obranu.
Nejlepší podle rozhodčího: Wasserbauer Bohumil

POUŤÁK

V překrásném babím létě jsme se dostavili na uzoučké hřišťátko ve ztracené prdeli na konci Prahy.

Naštěstí soupeř příliš nezlobil, takže jsme si mohli dovolit hrát na půl plynu a příliš se nezapotit.

Počáteční nápor korunoval TOMÁŠ, který si musel sám vybojovat balón, neboť s přesností finálních

přihrávek bych se nechlubil. O dvě minuty později zazářil PINGL nevídaným rakovníkem a bylo po fotbalu.

Naprosto jsme se přizpůsobili holomajzně produkované Devils a předháněli se ve spalování šancí - viz Jarda - z půl metru netrefil bránu.

Ve druhé půli se teplota citelně snížila a my jsme začali i běhat, což přinášelo ovoce a zeleninu.

Nejdříve nahrál Jarda BOBOVI, potom Pavel JARDOVI a ten z velkého úhlu zvyšoval již na 4:0.

Spokojeni s odvedenou prací jsme opět upadli do milosrdného spánku Šípkové Růži.

Budíček se konal až dvě minuty před koncem. Nejdříve zvyšoval DAN a vzápětí se narodila nejkrásnější akce,

kdy povedený trojúhelník Dan - Jarda - BOBO roztleskal řídce zaplněné tribuny. Takže úkol splněn, ale podívaná nic moc. Haj hou!

sestava - Halda, Bobo, Dan, Pavel, Tomáš, Pingl, Venca, Jarda

Góly - Bobo-2, Tomáš, Pingl, Jarda, Dan

AS.- Tomáš-2, Jarda-2, Pavel

diváků: 4

Datum zápasu: 3. 10. 2016, 4. Kolo

Vyprahlo FC VET - Rychlé pípy VET 8:0

Góly: 8. min Horáček Radek;  19. min Cígler Jaroslav;  35. min Cígler Jaroslav;  37. min Majer Pavel;

45. min Cígler Jaroslav;  50. min Majer Pavel;  55. min Leitermann Václav;  56. min Cígler Jaroslav;
Zápis rozhodčího: Jednoznačná záležitost v podání domácích.
Nejlepší podle rozhodčího: Cígler Jaroslav

Datum zápasu: 10. 10. 2016, 5. Kolo

Daltonové VET - Vyprahlo FC VET 0:3

Sestava Vyprahlo FC VET: Leitermann Václav (C), Halík Jiří (B), Horáček Radek,

Góly: 11. min Wasserbauer Bohumil;  25. min Majer Pavel;  45. min Pešek Jaroslav;
Zápis rozhodčího: Poklidné utkání se zaslouženou výhrou hostujícího týmu.
Nejlepší podle rozhodčího: Majer Pavel

1, 2, 3, 4, 5 - HALDA opět s nulou!

Pod zamračeným nebem jsme nastoupili proti soupeři, jehož někteří hráči již určitě pobírají starobní důchod.

Ovšem náznaky fotbalovosti tam byly. Zprvu jsme lehce kombinovali a vytvářeli si šance, avšak jediný

patrný dopad byl BOBůV gól téměř z půlky. Poté přišel čas na experimenty: Pinglova rafinovaná levá naběračka či naopak

Bobova průrazná pravá, což vše doplňoval Venca důsledným stínováním. U Daltonů hrál jenom Ruda, u nás střílel nejvíce

Dan, ale tentokrát by netrefil Národní muzeum stojíce pod ocasem. Ke konci Jarda vybojoval balón, přihrál PAVLOVI

a ten dle hesla, když nevíš co s míčem, vystřel - zvyšoval na 2:0.

Po výměně stran se příliš nezměnilo. Pouze Dan z přímáku rozehrál (prudce) na Jardu, který dostal regulérní housle metr před bránou.

Proto odešel střídat a celý areál oblažoval tyranosauřím řevem, snažíce se něco vyzvrátit.

Když se vrátil na hřiště byla k vidění nejhezčí akce zápasu, když Dan poslal oblouček Pavlovi,

který z voleje centroval do vápna a tam JARDA, pro jistotu sounož, zvyšoval. Moc hezké!

Ale ještě větší perla mohla být po Haldově akci, když prošel přes celé hřiště a pak udělal fatální chybu –

nahrál, víte komu! Výsledek byl opět tristní. I přes zvýšenou aktivitu soupeře jsme si konec zápasu pohlídali a

Halda udržel pátou nulu za sebou. Myslím, že takovýto zápis bychom pod pětibokým marně hledali, tudíž obrovská gratulace. Haj hou!

Góly: nikdo
Zápis rozhodčího: Hosté se z utkání omluvili.
Nejlepší podle rozhodčího: neuveden

Datum zápasu: 24. 10. 2016, 7. Kolo

Touš KK - Vyprahlo FC VET 3:4

Góly: 10. min Joska Daniel;  46. min Majer Pavel;  48. min Joska Daniel;  53. min Joska Daniel;
Zápis rozhodčího: FC Vyprahlo hrálo celý zápas lépe a dle mého názoru úspěch tohoto celku je založen na

Joskovi, který hrál ze všech nejlépe a své soupeře a spoluhráče herně viditelně převyšoval.

Touš se snažila ke konci zápasu soupeře dotáhnout, nicméně jim síly již na body nestačily.
Nejlepší podle rozhodčího: Joska Daniel

UFF!! Byla to dřina

Pod zamračeným podzimním nebem nám byl přisouzen soupeř z předposledního místa tabulky.

Zdánlivě nebylo co řešit. Jenže ouha! Puci zřejmě posílili, a tak se odehrával velice vyrovnaný souboj.

Nám opět citelně chyběl Tomáš (je třeba promluvit s Čurandou), tudíž museli zabrat všichni zbylí.

Dvacet minut se odehrával naprosto vyrovnaný boj, kdy se zaskvěli oba gólmani, až Pavel přihrál DANOVI,

který s lehkou tečí soupeře načal skóre. Vzápětí Pingl fantastickou kličkou zostudil Touše, jenž s brekem

vystřídal. Jenže těsně před půlí přišel okamžik, který dlouho nepamatujeme - Toušovci v poměru 4 na 1 nechali

Haldu lovit míč ze sítě. První v sedmém kole!

Po obrátce žádný očekávatelný nápor nepřišel, byla to urputná bitva o každý balón. Naštěstí ve 46. hrdinně

zabojoval PAVEL, ležíce na zádech na zemi v malém vápně, napodruhé dostal míč do sítě.

A roztrhl se pytel! Jarda vrací přesně do nohy DANOVI, Bobo nachází PAVLA a za sedm minut vedeme 4:1 - to byla Matějská!!!

Lehce uspokojeni nabytým sebevědomím jsme dovolili Kotoučům snížit a vyvolat obavu o vítězství, ale vše dobře dopadlo.

Sice již nevládneme nulou na kontě obdržených branek, ale stále jedeme na vítězné vlně. Tož ahóóój!

sestava - Halda, Bobo, Pingl, Dan, Pavel, Jarda, Venca

góly - Dan - 2, Pavel - 2

as.: - Pavel, Dan, Jarda, Bobo

diváků: 4

Datum zápasu: 31. 10. 2016, 8. Kolo

Vyprahlo FC VET - Kikina bar 1.FC VET 8:5

Góly: 4. min Joska Daniel;  7. min Cígler Jaroslav;  8. min Cígler Jaroslav;  21. min Pešek Jaroslav;

33. min Pešek Jaroslav;  36. min Pešek Jaroslav;  41. min Cígler Jaroslav;  51. min Joska Daniel;
Zápis rozhodčího: Jednoznačné utkání. Zasloužená výhra domácích.

Halda nelepil…

Zápis píšu se zpožděním, a tak si už toho moc nepamatuju, ale mám notebook, kde mám fragmenty zápasu. Zde jsou:

Dan z brankové čára i s faulem 8:4

Ťuk ťuk u nás 8:5, ještě jsme byli dvakrát v brake, ale na hovno a pak se čas naplnil. uff

Datum zápasu: 7. 11. 2016, 9. Kolo

Eukaryota 2.LKW VET - Vyprahlo FC VET 1:9

Sestava Vyprahlo FC VET: Wasserbauer Bohumil, Pešek Jaroslav, Majer Pavel, Joska Daniel, Horáček Radek,

Cígler Jaroslav, Halík Jiří (B), Leitermann Václav (C),
Góly: 15. min Cígler Jaroslav;  16. min Cígler Jaroslav;  20. min Joska Daniel;  27. min Pešek Jaroslav;

35. min Wasserbauer Bohumil;  38. min Pešek Jaroslav;  50. min Majer Pavel;  52. min Cígler Jaroslav;  55. min Pešek Jaroslav;
Zápis rozhodčího: Jednoznačné utkání. Zasloužené vítězství a další krok na cestě za postupem pro Vyprahlo.

Velikolepnaja pobeda!

Za nepříjemného chladu jsme mezi paneláky Jižního města slavně uctili památku 99. výročí nesmrtelné VŘSR.

Stejně jako bolševici před námi ani my jsme neznali slitování a bili je a bili. Na výstřel z Aurory jsme sice museli čekat 14 minut,

ale pak se naše revoluční mašina dala do pohybu a byla k nezastavení. Dějinně zdiskreditovaný buržoazní soupeř

sice kladl stínovaný odpor, ale někteří jeho hráči viděli fotbal leda na ekraně. Jarda a Tomáš si v pohodě dokráčeli pro hattricky,

Pavel se stal králem přihrávek, nikdo moc neřval a celkově se celá naše squadra hrou bavila. Takže jediným minusem bylo,

když jsme v 55. zvýšili na 9:0, ještě zbývalo dost času na dvojcifru. Proto jsme to naprosto otevřeli a protivník šel do

přečíslení tři na jednoho - a bylo to! Přesto jsme hráli velice líbivý fotbal a nabízené šance dokázali využít.

To proměňování bylo nejdůležitější! Da zdravstvujet V.I.L.!!! Chaj chou!

sestava - Halda, Bobo, Venca, Jarda, Pingl, Pavel, Dan, Tomáš

góly - Tomáš - 3, Jarda - 3, Dan, Bobo, Pavel

as. - Pavel - 4, Jarda, Venca, Dan, Pingl

diváků: 2

První prohra

FC VYPRAHLO 4:6 VĚČNÁ ŽÍZEŇ

Souboj o první flek jsme bohužel nezvládli a přišli tak o 100,- Kč. Nicméně zápas to byl povedený, po

Touši druhý tým, co to uměl.

Úvodních patnáct minut jsme se oťukávali a pak jsme z povedené akce udeřili.

Vyšla souhra z první – Bobo – Jarda – Tom a bylo veselo. Jenže Žízeň měla žízeň a po chvilce bylo

srovnáno, bo jsme v obraně nebyli důslední. Pak si vzal odražený balon Bobo, přešel celé hřiště a svou

pevnou levou vymetl pavouky! Ale Halda dnes neměl svůj den, špatně vyběhl a soupeř trestal.

V závěru měl ještě Jarda jednu tutovku, ale ležícího gólmana nepřehodil, posléze to zkoušel rakovníkem, zase nic.

Začátek druhého dějství jsme nezachytili. Pingl, který také neměl svůj den, nechal propadnout za sebe a tam byl „žíznivec“!

V důsledku vývoje jsme mákli, a šance si vytvářeli. Ale to by museli někteří z nás přemýšlet?!?

Dan neviděl úplně volného Jardu, Tomáš také ne, Bobo furt někoho hledal, a tak se zase připomněl

Pingl příhrou Danovi, který z půlky a pomocí teče trefil jesle! Pak se dostavila stará bolest,

neproměňování šancí. Viz FC Liverpool. Halda dostal dva fíky, neboť Pingl nechal otočit. Jiskru vykřesal

Pavel, a z našeho rohu, který fakt smrděl, bylo brake a konečné rozhodnutí!

Hej hou, díky chlapci za povedenou sezónu. Ať žije FC VYPRAHLO!!!

Góly: 23. min Joska Daniel;  36. min Cígler Jaroslav;  41. min Joska Daniel;
Zápis rozhodčího: Utkání průměrné úrovně skončilo zaslouženou remízou.
Nejlepší podle rozhodčího: Halík Jiří

Datum zápasu: 30. 5. 2016, 10. kolo

Vyprahlo FC VET - Věčná žízeň FC VET 8:1

Góly: 12. min Majer Pavel;  15. min Jírovec Miloslav;  22. min Majer Pavel;  28. min Cígler Jaroslav;

30. min Jírovec Miloslav;  51. min Leitermann Václav;  55. min Horáček Radek;  60. min Lustik Antonín;
Zápis rozhodčího: Utkání o první místo přineslo hezký a klidný fotbal, ve kterém jasně zvítězili domácí.
Nejlepší podle rozhodčího: Jírovec Miloslav

Tak jsme první,

no a co.....?

Příjemně teplý podvečer svedl dohromady dva první týmy soutěže, takže se dalo předpokládat určité drama.

Jisté napětí a oboustranné prověřování pevnosti konstrukce branek trvalo pouze sedm minut. Potom Venca uvolnil

PAVLA - 1:0. Chvíli na to chtěl MÍLA posbírat všechny body, takže si nahrál o tyč a zvýšil. To vše viděl Halda, byl venku z kasy a

Tomáš vykopával z prázdné na poslední chvíli. Tuto drobnou epizodu nám soupeř vynahradil vlastencem pod víko, když

Venca opět nepřehlédnutelně stínil (a tentokrát i smrděl). Do půle jsme přidali ještě dva góly a bylo rozhodnuto.

Po změně stran hra upadla - my jsme se snažili šperkovat naše akce - Žízeň měla obrovský problém trefit branku,

takže až ke konci se opět rozběhl gólostroj. V 53. Bobo prostrčil VENCOVI, který dorazil patou, aby vzápětí Halda přišel o

čisté konto. To se nelíbilo DANOVI, který se pomstil nechytatelným bodlem a vše v poslední minutě dovršil TONDA, jenž si vystačil sám.

Za zvýšené mezinárodní účasti diváků, včetně naturalizované Španělky Verči, jsme si vybojovali první místo v

soutěži kolo před koncem a tato sezóna bude jistě patřit k těm, jež se zapíší zlatým písmem pod pětiboký (ať je, kdekoliv). Haj hou!

Exact old boys - Vyprahlo FC VET 3:10

Góly: 6. min Wasserbauer Bohumil;  18. min Joska Daniel;  22. min Majer Pavel;  31. min Cígler Jaroslav;

44. min Joska Daniel;  45. min Majer Pavel;  46. min Majer Pavel;  50. min Jírovec Miloslav;  56. min Cígler Jaroslav;  59. min Cígler Jaroslav;
Zápis rozhodčího: Jasná záležitost v podání hostujícího týmu. V první půli to bylo ještě relativně vyrovnané,

ale druhá půle se hrála prakticky na jednu bránu.

Pavlův 1. gól i hattrick

S předzvěstí bouřky a lijáku jsme nastupovali proti soupeři z dolních pater tabulky. Avšak již v 10. nás rychlým

protiútokem probudili - 0:1. Naštěstí o minutu později přebral BOBO míč od Haldy, obešel několik protihráčů i spoluhráčů a vypálil plichtu. Do půle jsme stihli ještě zvýšit náskok, ale to již začala průtrž mračen.

Ve druhé půli déšť postupně ustával, a to jakoby zazněl signál pro naši gólovou erupci. Za šest minut jsme stihli

vstřelit čtyři góly a PAVEL k prvnímu gólu za slavné FCV dovršil rovnou hattrick. Ke konci zápasu se Míla rozhodl,

že jeden třígólový hráč je málo, takže nejprve nasadil dvoje housle a TOMÁŠ se ukopl k tyči, vzápětí nahrál na tutovku a

TOMÁŠ ten hattrick dokončil. Vcelku to byl takový příjemný mač, kdy jsme si s chutí zastříleli a všichni pěkně zavlhli.

Ještě při pozápasovém soustředění jsme se dozvěděli smutnou a šokující zprávu, že náš bývalý hráč a kamarád RADEK TUPÝ

nám bude navždy fandit již jen tam se shora.

Vyprahlo FC VET - Touš KK 12:0

Joska Daniel, Leitermann Václav, Majer Pavel, Pešek Jaroslav, Wasserbauer Bohumil,
Góly: 16. min Horáček Radek;  18. min Leitermann Václav;  22. min Wasserbauer Bohumil;

23. min Wasserbauer Bohumil;  28. min Cígler Jaroslav;  31. min Cígler Jaroslav;  42. min Cígler Jaroslav;

51. min Joska Daniel;  57. min Joska Daniel;  58. min Cígler Jaroslav;  59. min Cígler Jaroslav;
Zápis rozhodčího: Utkání jednoznačného průběhu ve prospěch domácího týmu.

Datum zápasu: 9. 5. 2016, 7. kolo

Drink SOS VET - Vyprahlo FC VET 3:6

TOMÁŠ = 4 + 2

Po příjemném rozjezdu na Základně, kde Smíra slavil narozky, jsme se přesunuli do Roztyl, kde se pokračovalo

při sledování hokeje. Příjemné počasí, oslabený soupeř a alkoholická předehra předznamenala první půli.

Bylo to strašné! Líní na krok, nepřesní i na dva metry - frustrující až zahanbující. V 10. sice našel Bobo TOMÁŠE,

jenž vymetl vingl, ovšem ve 22. soupeř nastřelil dvě tyče za sebou, aby o minutu později vyrovnal.

Výkonnostně jsme hráli pod vší kritiku a přestávka byla vysvobozením.

Do druhé půle jsme vstoupili přece jen aktivněji. V 35. TOMÁŠ proměnil pentli, načež vzápětí přidal další gól.

Ve 46. přihrál DANOVI, aby za minutu posadil nádherný centr na JARDOVU hlavu. Vysoké vedení jsme opět využili ke

zvolnění a soupeř nás dvakrát vyškolil. Naštěstí těsně před koncem našel soupeř TOMÁŠE a ten korunoval svůj fantastický výkon.

My jsme hráli hovno první půli, soupeř skoro celý zápas, takže díky za TOMA. Haj hou!

Góly: 9. min Cígler Jaroslav;  40. min Cígler Jaroslav;  41. min Cígler Jaroslav;  46. min Joska Daniel;  51. min Pešek Jaroslav;

59. min Cígler Jaroslav;
Karty: 48. min Horáček Radek ŽK;
Zápis rozhodčího: Domácí se snažili vzdorovat hostujícímu týmu, ale ve druhé půli už jim docházeli síly a hosté toho dokázali

využít a zaslouženě zvítězili.

Datum zápasu: 2. 5. 2016, 6. kolo

Vyprahlo FC VET - Torzoo VET 6:3

Sestava Vyprahlo FC VET: Pešek Jaroslav (C), Halík Jiří (B), Horáček Radek, Joska Daniel, Leitermann

Václav, Lustik Antonín, Wasserbauer Bohumil,
Góly: 38. min Wasserbauer Bohumil;  48. min Wasserbauer Bohumil;  50. min Joska Daniel;  53. min Horáček Radek;

55. min Joska Daniel;
Zápis rozhodčího: V prvním poločase vyrovnané utkání. Výsledkově se zvrátilo po půli. Domácí mírně využili

mírnou kvantitativní převahu. Hosté doplatili na nemožnost střídání a nevyužití šancí, které si dokázali vytvořit.

Datum zápasu: 25. 4. 2016, 5. kolo

Double United - Vyprahlo FC VET 1:2

Sestava Vyprahlo FC VET: Jírovec Miloslav (C), Halík Jiří (B), Cígler Jaroslav, Horáček Radek, Joska Daniel,

Góly: 11. min Joska Daniel;  15. min Cígler Jaroslav;
Zápis rozhodčího: Zápas převážně na polovině hřiště bez šancí a málo branek. Šťastnější hosté udrželi

jednobrankový náskok a zaslouženě vyhráli.

HALDA vyrostl v Mt. Everest

Klasické aprílové počasí předznamenalo průběh zápasu. Jednou bylo hezky, jindy ošklivo, ale nad vším čněl

jako velký Zákopčaník - Halda - jediná jistota a pilíř se sluncem v duši a magnetem v rukavicích. Sice jsme již od 3. prohrávali

po zmatku v obraně, ale měli jsme některé nadějné náznaky. A v 11. udeřilo! Nenápadně! Bobo přihrál na půli

DANOVI a ten pálil do sítě. Ovšem největší díl práce odvedl Venca, jenž se věnoval činnosti, kterou všichni příznivci FCV

za lajnou znají velmi dobře - clonění až zaclánění. Gólman nic neviděl, a tak nevinnou střelu propustil.

Za další čtyři minuty TOMÁŠ nechytatelně zvýšil.

Po celý zbytek zápasu byla hra značně neurovnaná, plná chyb a nepřesností. Ve 40. nás Double zamkli

před naší bránou a Halda čelil až pěti střelám z bezprostřední blízkosti. Ke konci měl Jarda dvě skorošance, ale stejně jako ostatní neuspěl.

Zápas to nebyl oboustranně vydařený a za dva body vděčíme jen fenomenálnímu výkonu Haldy. Haj hou!

Datum zápasu: 18. 4. 2016, 4. kolo

Vyprahlo FC VET - Prohibice FKK VET 7:1

Sestava Vyprahlo FC VET: Wasserbauer Bohumil, Pešek Jaroslav, Majer Pavel, Lustik Antonín, Leitermann Václav,

Joska Daniel, Horáček Radek, Cígler Jaroslav, Halík Jiří (B), Jírovec Miloslav (C),
Góly: 14. min Joska Daniel;  23. min Joska Daniel;  25. min Joska Daniel;  51. min Cígler Jaroslav;  52. min Cígler Jaroslav;

54. min Jírovec Miloslav;  56. min Cígler Jaroslav;
Zápis rozhodčího: Jednoznačná záležitost zkušeného týmu Vyprahlo. Základ k výhře položil už v první půli hattrickem Joska.

Datum zápasu: 11. 4. 2016, 3. kolo

Blue devils VET - Vyprahlo FC VET 1:4

Leitermann Václav, Lustik Antonín, Majer Pavel, Wasserbauer Bohumil,
Góly: 6. min Wasserbauer Bohumil;  17. min Cígler Jaroslav;  33. min Cígler Jaroslav;  42. min Cígler Jaroslav;
Zápis rozhodčího: V utkání velmi dobré úrovně zaslouženě zvítězili hráči Vyprahlo VET, kteří byli po celý zápas lepší a kontrolovali hru.

Datum zápasu: 4. 4. 2016, 2. kolo

Vyprahlo FC VET - Pavana AK VET 4:3

Góly: 4. min Cígler Jaroslav;  8. min Cígler Jaroslav;  44. min Jírovec Miloslav;  57. min Jírovec Miloslav;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání, dělba bodů by byla spravedlivější.

Datum zápasu: 21. 3. 2016, 1. kolo

Befeleme VET - Vyprahlo FC VET 5:3

Lustik Antonín, Majer Pavel, Pešek Jaroslav, Wasserbauer Bohumil,
Góly: 5. min Cígler Jaroslav;  17. min Cígler Jaroslav;  37. min Cígler Jaroslav;
Zápis rozhodčího: Pohledné utkání na začátku sezony. Domácí vyhráli zásluhou jediného hráče.