První zápas jarní sezony 2022

FCV – Bílý lev CF VET 4:8 (3:3)

Vyprahlo plné sil po zimním spánku nastoupilo ke svému prvnímu zápasu jarní sezony v malém počtu. Fanoušci (Radek Pingl a Xeniky) plní nadějí, že kluci přes zimu potrénovali, byli lehce zklamaní. Nebudu se rozepisovat a předkládám přehled toho nejdůležitějšího:

5. minuta – ke Slávkovi se dostal odražený míč a rozvlnil síť poprvé. Stav 1:0

11. minuta – kluci se pozapomněli na soupeřovic straně a na Haldu se řítili 3 Bílí lvi. Stav 1:1

21. minuta – Halda rozehrál na Dana, ten poslal přihrávku Slávkovi a ten (cituji ze zápisu) „vypálil ránu, co svět neviděl“ a opět poslal FCV do vedení. Stav 2:1

26. minuta –Honzíkova hrubka před bránou znamenala srovnání skóre. Stav 2:2

27. minuta – kluci se ještě nestačili probudit ze soupeřova vyrovnání, míč se odrazil od naší tyčky přímo k soupeři a ten nekompromisně potrestal naše zaspání. Stav 2:3

30. minuta – Halda rozehrál dlouhou přihrávku na Boba, který přehlavičkovalgolmana a srovnal tak stav utkání na 3:3.

38. minuta – poté co Dan dvakrát nastřelil pouze soupeřovu tyčku, přišel trest v podobě gólu. Stav 3:4

44. minuta – koncentrace modrých odešla do kabin a bílí zvýšili svůj náskok nastřeleným bodlem. Stav 3:5

47. minuta – na vteřinu nám svitla naděje, když se Slávek dostal do dobré střelecké pozice, avšak pod tíhou hrozících koleček panáků za hattrick, svoji šanci zakopnul. Stav nezměněn.

55. minuta – pro oko diváka krása, pro fanouška Vyprahla další hřebíček do rakvičky. Soupeř od rohového praporku vypálil dělovku, která prošla přes tyč do branky. Stav 3:6

59. minuta – Dan hodil aut Slávkovi do nohy a ten se již nemýlil a na světě byl HATTRICK!!! Stav 4:6
P.S.: ty kolečka máš rovnou dvě – za první gól v sezoně a hattrick k tomu.

60. minuta – odevzdané Vyprahlo již nebránilo a soupeř trestal. Stav 4:7

61. minuta – Soupeřovo přečíslení 3 na 1, které zavinil Daneček... to byla poslední akce utkání. Konečný stav 4:8

sestava: Halda, Bobo, Honzík, Slávek, Dan, Víťa
G: Slávek 3, Bobo 1
A: Dan 2, Halda 1

Ďáblická převaha

FCV – Ďáblická klička 3:9 (1:5)

U druhého zápasu Vyprahla (tentokrát venku) přihlížel z „tribuny“ pouze Radek Pingl.Níže si shrňme to nejdůležitější z jeho skromného zápisu:

3. minuta – střela za vagonem. Stav 0:1

4. minuta – Danův aut našel Slávkovu hlavu. Stav 1:1

12. minuta – Sláva sám na gólmana -> nedal!!!

19. minuta – Střela „šouralka“ prolezla až do brány. Stav 1:2

20. minuta – Halda si skopl míč do brány (Ajajaj). Stav 1:3

25. minuta – Vyšachování obrany, skoro do prázdné brány. Stav 1:4

28. minuta – Náběh za obranu. Stav 1:5

33. minuta – Jeden sám na Haldu. Stav 1:6

38. minuta – „Ťukec, šup, šup.“ Stav 1:7

39. minuta – Taras II. „dotlačil“ míč do branky. Stav 2:7

51. minuta – Jedním slovem BÍDA! Stav 2:8

56. minuta – Honza PRAVOU!!!. Stav 3:8

60. minuta – Vyšachování obrany. Konečný stav 3:9

sestava: Halda, Bobo, Honzík, Slávek, Dan, Tom, Víťa, Taras II.
G: Slávek 1, Taras II. 1, Honzík
A: Dan 1

Bez Haldy = Tragédie

FCV – Kliďas SFC 3:14 (3:7)

Jedním slovem „HRŮZA“ aneb hra jednoho týmu:

2. minuta –Ráďa bohužel vyrážel šajtlí. Stav0:1

6. minuta – Dva si to dali mezi sebou. Stav 0:2

9. minuta – Chyba obrany. Stav 0:3

10. minuta –Michal nahrál Tarasovi a ten snížil. Stav 1:3

18. minuta –Soupeř z rohu šajtlí k tyči. Stav 1:4

20. minuta –Odražený balon od Rádi do vlastní sítě. Stav 1:5

21. minuta –Rozebrání obrany, dva si to dali mezi sebou. Stav 1:6

21. minuta – Jesličky. Stav 1:7

24. minuta – Tomášek z rohu našel Michala a ten snížil. Stav 2:7

25. minuta – Taras přihrál Tomáškovi a ten se nemýlil. Stav 3:7

Jelikož má Ráďa po prodělaném infarktu slabší srdíčko a za první poločas dostal 7 fíků, v brance ho na druhou půli nahradil Víťa.

36. minuta –Jeden na jednoho -> prorazil.Stav 3:8

37. minuta – Byla to smršť a nestíhala jsem zapisovat.Stav 3:9

39. minuta –Opakuji se „Byla to smršť a nestíhala jsem zapisovat“. Stav 3:10

40. minuta – Lehká teč Dana pomohla soupeřovi. Stav 3:11

43. minuta – Soupeřovicšmudla“. Stav 3:12

45. minuta – Další smršť, tentokrát z rohu. Stav 3:13

49. minuta – Po faulu upravuje Kliďas konečné skóre na 3:14

sestava: Ráďa (B),Bobo, Honzík, Slávek, Dan, Tom, Víťa, Taras II. Michal
G:Taras II. 1, Michal 1, Tom 1
A: Michal 1, Tom 1, Taras II. 1

Zpackaný závěr

FCV – Nemesis VET 3:3 (1:2)

Jak přijít o výhru v posledních deseti minutách:

1. minuta –Rychlý gól, který zařídil Dan svou přihrávkou na Tomáška. Stav 1:0

17. minuta – Po delší odmlce se do šance dostal i soupeř. První střelu Halda ještě vykopnul, na druhou si sice sáhnul, ale i přesto se míč dostal za jeho záda. Stav 1:1

27. minuta –Taras poslal míč Tomáškovi a ten proměnil. Stav 2:1

47. minuta –Ve druhé půli se k Bobovi dostal odražený míč a ten svou šanci využil. Stav 3:1

51. minuta –„Trmavrma“ před naší brankou, Halda nic neviděl a soupeř snížil náš náskok.Stav 3:2

54. minuta – Nemesis potrestali naší laxnost a upravili Konečný stav na 3:3

sestava: Halda, Bobo, Honzík, Slávek, Dan, Tom, Víťa, Taras
G: Tom 2, Bobo 1
A: Dan 1, Taras 1

Vyrovnaný zápas

FCV – Partizan Praha VET 3:3 (2:1)

Šance byly, dokonce jsme sahali po vítězství, avšak v závěru přišlo vyrovnání:

4. minuta –Obrovská chyba v obraně (Bobo musím tě prásknout). Stav 0:1

9. minuta – Skvělá akce Tarase a Danečka, kteří rozebrali Partizánskou obranu a Dan střílel do odkryté branky. Stav 1:1

29. minuta –Tomášek překvapil z rohu a stočil míč do sítě soupeře.Stav 2:1

34. minuta –Nepřesné přihrávky = odevzdaný balon a soupeř trestal. Stav 2:2

37. minuta –Hali neskutečně rozehrál dlouhým nákopem až na branku protihráče, avšak jejich golman se na tento míč stihl natáhnout.Stav nezměněn.

41. minuta –Bobo rozehrál na Danečka, který sám překličkoval přes půlku hřiště a v závěru akce se nemýlil. Stav 3:2

57. minuta – Bohužel v závěru utkání nás soupeř přečíslil a vyrovnal naKonečný stav 3:3

sestava: Halda, Bobo, Honzík, Slávek, Dan, Tom,Taras
G: Dan 2, Tom 1
A: Taras 1, Bobo 1

Krysy byly produktivnější

FCV – Zlatý krysy FC 3:4 (2:3)

Jelikož se jednalo o „venkovní“ zápas, zápis bude skromnější:

10. minuta –Stav 0:1

17. minuta – Navrátilec Pavel rozehrál roh na Tomáška a bylo vyrovnáno. Stav 1:1

18. minuta –Stav 1:2

22. minuta –Danovi nahrál soupeř po „skvělém pressingu“ Tomáška. Stav 2:2

27. minuta –Stav 2:3

52. minuta –Stav 2:4

57. minuta –Honzik přihrál Haldovi, ten se „utrhl“ a upravil stav naKonečných 3:4

sestava: Halda, Pavel, Honzík, Slávek, Dan, Tom,Taras, Víťa
G: Dan 1, Tom 1, Halda 1
A: Pavel 1, Honza 1

Sestup oddálen

FCV – Eukaryota 2.LKW VET 5:2 (2:1)

Vyprahlo sebralo kousky posledních sil, překvapilo a oddálilo sestup do 4. ligy:

11. minuta –Mihály si obehrál 3 protihráče a zakončil. Stav 1:0

16. minuta –Soupeř se dostal k bráně, první střelu odrazil Honzik, bohužel druhá prošla přes Haldu a bylo vyrovnáno. Stav 1:1

17. minuta –Daneček našel Michala a ten se nemýlil. Stav 2:1

37. minuta –Slávek kličkou nahrál Danečkovi, ten vystřelil neskutečnou „bombu“ a golman neměl šanci. Stav 3:1

49. minuta –Víťa si vstřelil vlastňáka (TO JE ZA KOLEČKA!). Stav 3:2

56. minuta –Víťa napravil svůj předchozí kix, rozehrál přímák na Dana a ten navýšil náskok. Stav 4:2

58. minuta –Taras přesně nahrál Michalovi, ten rozebral soupeřovu obranu a HATTRICKEM upravil na Konečných 5:2.

sestava: Halda, Bobo, Honzík, Slávek, Dan,Taras, Víťa, Mihály
G: Mihály 3, Dan 2,
A: Dan 1, Slávek 1, Víťa 1, Taras 1

Kolaps obrany v závěru zápasu

FCV – Křídla Ďáblic VETA 2:3 (1:1)

Ztracená výhra během deseti minut:

9. minuta –Soupeřův golman chyboval a míč se odrazil k Tarasovi. Stav 1:0

19. minuta –Halda neudržel skákavý balon. Stav 1:1

35. minuta –Taras vyslal do útoku Dana, který se nemýlil a FCV šlo opět do vedení. Stav 2:1

43. minuta –Slávek zachránil obranu a vykopával tutovku z prázdné branky. Stav nezměněn.

46. minuta –Přišel kolaps obrany a soupeřovo přečíslení. Stav 2:2

56. minuta – Dan s Honzikem bránili jednoho útočníka, ale nepodrželi. Konečnýstav 2:3

sestava: Halda, Bobo, Honzík, Slávek, Dan,Tom, Taras,
G: Taras1, Dan 1
A: Taras 1

Úžasná přestřelka!!!

FCV – Věčná žízeň FC VET 9:5 (5:1)

Atraktivní zápas, plný gólů a „přehlídky-parády UK tria“:

1. minuta –Skvělý vstup do zápasu a Daneček si sám vytvořil šanci, kterou proměnil. Stav 1:0

10. minuta –Krásná rozebíračka protivníka v sestavě – Daneček ->Mihály -> Víťa (zakončoval). Stav 2:0

15. minuta –Rychlá akce dvojce Dan a Mihály (střelec gólu). Stav 3:0

21. minuta –První střela na Haldu – vyražena, druhou už zpacifikovat nezvládl. Stav 3:1.

25. minuta –Daneček poslal míč na Mihályho, který vystřelil nechytatelnou dělovku. Stav 4:1

26. minuta –Rychlá rozehrávka a do akce vyrazilo „UK TRIO“ -> zakončoval Mihály (HATTRICK!!!). Stav 5:1

32. minuta – Jeden volný hráč (pozn.: nejstarší na hřišti – 67 let) před Haldou, snížil stav na 5:2

34. minuta – Opět se opakovala stejná situace – jeden osamocený hráč před Haldou. Stav 5:3

38. minuta – Soupeřova obrana propadla a toho využil Mihály. Stav 6:3

39. minuta – Mihály si sám vytvořil šanci, obehrál si 2 hráče a zakončil. Stav 7:3

53. minuta – Daneček vyslal krásný pas na Tarase, který se nemýlil. Stav 8:3

54. minuta – Soupeř vystřelil za vápnem, Halda nic neviděl. Stav 8:4

58. minuta – Rychlá akce protivníka a naše obrana „lehce“ zaspala. Stav 8:5

60. minuta – Tomášek poslal Dana do úniku a ten upravil na konečných 9:5.

sestava: Halda, Honzík, Dan,Tom, Víťa, Mihály,Taras,
G:Mihály 5,Dan 2, Víťa 1, Taras1,
A: Mihály 1, Dan 3, Tom1

Marná druhá půle

FCV – Bakera VET2:5 (2:2)

Bohužel v posledním zápase jarní sezony nevyšlo naše tvrzení, že máme lepší druhé půle:

3. minuta –Bakera do zápasu vlétla naplno, vyslala přihrávku na osamoceného útočníka, který potrestal naší laxnost. Stav 0:1

6. minuta –Krásná rozebíračka protivníka dua Tom aMihály.Stav 1:1

12. minuta –Daneček našelMihályho, který poslal do sítě neskutečnou dělovku. Stav 2:1

20. minuta –Soupeř se dostal do útoku a Tomášek nezvládnul obranný zákrok (zvednutá špička). Stav 2:2.

33. minuta –Nezvládnutý odkop, míč se dostal k Bakeře a přišlo navýšení do odkryté branky. Stav 2:3

36. minuta –Krásná akce pro diváky (bohužel ze soupeřovic strany) a naprostý kolaps naší obrany. Stav 2:4

53. minuta – Naprosto odevzdané Vyprahlo a úprava na konečných 2:5