Zápisy z utkání v roce 2013

FCV  3 : 3 K.F.C. FC

Na závěr bod útěchy

Rosa padající na osvětlenou Pražačku, to byl největší problém dnešního mače.

Přesná přihrávka do běhu se nedoběhla, o zkrocení míče nemluvě. O tom by mohl Jarda přednášet!

A ještě před výkopem se s námi „podělil“ o večeři?!

Úvod byl vyrovnaný a oba jsme si zvykali na již zmíněný kluzký povrch. Jarda měl sice první šanci,

ale na Tomáše přihrávka nedošla. Za chvíli nám „chicken boy´s“ ukázali, jak se proměňují auty.

Při prvním prý Pingl uklouzl, při druhém si k tyči stoupl Jarda, čemuž se divil i Krtek, ale záhy pochopil, jelikož se Jarda

dotkl míče jako poslední…. Kupodivu nenásledovala žádná frustrace a po deseti minutách bylo zásluhou Tomáše srovnáno.

Poprvé zužitkoval Danův roh, krásnou křížnou střelou k tyči. Pak ho pěkně vysunul Bobo a opět nezaváhal.

Po pauze jsme měli míč více u kopaček, ale jak je výše zmíněno, balon a terén byly proti. A tak přišlo to staré klišé.

Ojedinělý útok soupeře, a odražený míč napálený přímo do vinglu. Bobo jen tak tak stihl uhnout. Jenže my dneska nechtěli prohrát.

Vysunuli jsme presink až k soupeřovu vápnu a chybující obranu konečně šéfem potrestali!

V závěru mohl Jarda dvakrát jít sám, ale dnes mu nebylo přáno. Zaplať Pán Bůh, že se nedělala konfrontace!!!

A tak nám nejspíš zbude  desátej flek, který nic neřeší, protože se nesestupuje, což od jarní sezóny nebude platit.

Poslední zvěsti ze Strašnic mluví o založení páté ligy!!!!! Ale ta by nám zase slušela?!?

FCV 1 : 3  Befemele

Zase to drhlo

Dneska jsme neřešili Jáju, ale Krtka, kterému byla vybílená garáž i s vozem.

A tak jsme narychlo přivolali šéfa. Dvacet minut jsme se drželi. Měli i nějaký ten útok, ale zase drhla finální fáze.

To soupeř se s tím nemazal a šéf byl prostřelen. Za chvíli další kontr, Bobo opustil svůj prostor a trefit prázdnou bránu nebyl problém.

A když nám to nešlo technicky, střelecké pokusy z dálky byly pro Befelemovýho brankáře pochoutka.

Druhý poločas se nesl v podobném duchu. Soupeř několik šancí nevyužil a my se tak mohli nadechnout k náporu,

který vyústil v kontaktní branku, při které dotlačil Véna za branku i gólmana. Vyrovnání viselo ve vzduchu,

ale zbrklost a zbavování se míče nahrávalo soupeři. Pak ztratil na půlce Jarda a bylo to zase o dva.

Reputaci chtěl zachránit dvojitým slalomem, jenže poprvé si míč ukopl a podruhé byl ze zadu sťat.

Následný volný kop vyzněl do ztracena a tak jsme šli z placu zase nasraný.

FCV 5 : 4  Zlatý Krysy

A pak že to nejde…

Po třech týdnech to tu bylo zase. A rovnou vedoucí tým tabulky, co dosud inkasoval pouze 6x!!!

V zákulisí se mluvilo o vraždění neviňátek a podobných story a jak zase budeme nasraný. A to ještě před výkopem

přišla „Jobova zvěst“, že Jája nebude pro nespecifikované zranění dolní části těla!!!

Ovšem Pán Bůh asi nebyl doma, bo už ve třetí minutě si to Dan namířil po křídle, vystřelil, gólman neudržel a Tomáš doráží!

A za další 3 minuty provedl Míla střídání hodné génia. Pustil na plac oduraženého Jardu a ten rychlostí „Pimpary“ navýšil vedení.

To Krysy drobet zaskočilo, nicméně nás nenechali oddechovat a pořád kroužili kolem vápna jako by čekali na naší smrt, jen se zakousnout.

Bohužel, přišlo, co přijít muselo. Přetížená obrana se sice stačila zformovat, přesto byl Pingl i Krtek prostřeleni.

Za chvíli jsme si vybrali smolníčka, neboť pár odražených míčů skončilo u krysařů a jejich Dinokrysa vyrovnal.

Nás to kupodivu nějak nerozhodilo, bojovný výkon byl odměněn, když Míla našel Tomáše a ten podruhé zavěsil.

Závěr poločasu byl hektický z obou stran i s přispěním sudího, jehož píšťalka nebyla moc slyšet. Pingl předvedl svoji tvrdost a Krysy začali plakat.

Ale stejně stihli do přestávky srovnat, protože s tvrdostí je Dan na štíru.

Přestávková porada, že když inkasujeme, nic se neděje, se vyplnila do puntíku už po šesti minutách.

Nicméně, za dnešní výkon bychom si bodík zasloužili. A po něm jsme sahali, když Dan uvolnil Tomáše a ten završil dnešní výkon hattrickem.

Závěrečných patnáct  minut jsme byli drceni, ale Krtek to zavřel a všichni dřeli. Pak to Véna nakopl, Tomáš v souboji s obráncem zpracovali,

ten chtěl dát malou domů, ale Jarda vysunul svoji „lápti“ a rakovníkem nám připsal druhý bod! Závěr jsme zvládli i díky krysímu výpadku a mohli si tak v šatně zahulákat BACHTALO!!!!

FCV 3 : 4  VŠSK MFF UK VET B

Tudy vede cesta

Nádherné babí léto přivábilo na náš mač Pandu s Čikitkou, jenže jsme hráli proti leadru tabulky.

A ten se podle toho choval. Statečný Krtek, jenž i se (zlomeným, vymknutým, naraženým) prstem na ruce chránil naši svatyni,

se ani nerozkoukal a prohrávali jsme ve 4. minutě 0:2. To byl začátek naznačující desítku!

Ale otřepali jsme se a začali hrát. Tomáš rozdával nádherné pobídky na gól do malého vápna, avšak Dan i JÁJA jimi pohrdli.

Druhý jmenovaný posléze využil přihrávky od Bohouška a snížil. V té době jsme hráli velmi dobrý fotbal a vysokoškoláci měli problémy.

Obzvláště když Jája nalil DANOVI, který nekompromisně vyrovnal.

Bobova obranná teč za Krtkova záda nemohla zkazit dobrý pocit ze slušně odvedeného výkonu.

Ve druhé půli se pokračovalo především v oboustranném útočení, takže zvonily tyče,

ale soupeř dal i gól. Náš zvýšený tlak korunoval Dan, jehož střílený centr si hostující bek srazil do brány.

Ještě zbývalo šest minut - ovšem již bez Jardy, který bez možnosti střídat, odešel uražen do kabiny -, které jsme mohli využít k získání bodu.

To že se nakonec nepovedlo, je smutné, ale výkon i zaujetí pro hru byly příslibem do budoucna.

FCV 1 : 4  Věčná žízeň

FCV 0 : 4  Recykled

Všichni do šrotu,

jen KRTEK může zůstat

Dnes nepršelo. To byl jeden z mála pozitivních jevů tohoto mače. Jarda s Tomášem zůstali z různých důvodů za lajnou,

a tak se měl snažit zbytek týmu. Copak snaha, ta se občas dala odhalit, ale umění fotbalové zůstalo skryto pečlivěji než národní poklad Kirgizstánu.

Soupeř, ač též fotbalově nevyspělý, byl všude dříve, občas si přihrál a jeho střely se většinou vešly do brány.

Krtek si tedy zachytal a dobrých 5-6 gólů lapil. To hráči v poli byli jiný šálek čaje: pomalí, zbrklí, nepřesní.

Téměř všichni se vystřídali v tutové šanci, kterou ovšem vyřešili s nulovým skóre. S přibývajícím časem se křeč zhoršovala a závěrečný hvizd byl vysvobozením.

FCV  2 : 4  Miminka

Jardův gól č. 600

Po pátečním rozboru elektronickou tužkou, jsme dospěli k názoru, že už to asi lepší nebude.

Šancí máme na tři zápasy, jejich proměňování je ale naším Achillesem.

Stejně tak dnešní duel byl ukázkou naprostého zmaru, co se týče finální fáze před soupeřovou brankou.

Jarda si sice konečně splnil své poslání a může přemýšlet o hřebíku ve zdi, ale to byla jediná radostná událost tohoto mače.

Zápas samotný přinesl „prešovský beton“ v podání Miminek, které se shlukli kolem svého brankáře a ve předu měli jednoho „hroťáka“.

I to ale na nás stačilo, neboť náš úvodní nápor branku nepřinesl a po úniku JEDNOHO na naše DVA se vlnila síť za Krtkem.

Pak šel na plac Jarda po chvíli mohl slavit, protože mu namazal dvorní mazač Míla. No jo, jenže místo dalších gólů v Miminkovské síti,

přišel do té naší!!!! A po ojedinělém rohu už to bylo o dva! Jiskřičku před poločasem vykřesal zase Jarda, když se konečně povedla kombinace a bylo to veselejší.

Druhý poločas měl jednoznačný průběh. Miminka se nedostala za půlku, jenom při výkopu brankáře. Dan šel sám – nic.

A to mohl nahrát. Míla trefil tyč, Jarda pak také, několik trm a mrv, rohů, autů, pak jedno mimčo zase zdrhlo, pomotalo několik nás a vše prostřelilo. Brrr.

V závěru už to od nás byla křeč.

FCV 2 : 1 Lisako

Odmakané vítězství

A chčije a chčije! A to celý zápas a vytrvale. Jarda (aniž by vyluštil tajenku počasí) zvolil tentokrát roli

kameramana a zvolil perfektně. Tento zápas bychom si mohli pouštět jako instruktážní video vždy, když přijde herní krize.

Zkraje zápasu jsme hráli přesilovku, ale na hřišti to příliš poznat nebylo, neboť Lisako praktikovalo hru gólmana coby libero a velmi účinně.

Přesto se nám zadařilo a Danův ostrý centr poslal soupeř nechytatelně pod víko. Pak se síly vyrovnaly a nastal mazec!

Protihráči zanedbávali defenzívu a hrnuli se vpřed (včetně gólmana), na což jsme odpovídali rychlými protiútoky.

Jen mezi 18.-20. jsme měli čtyři velešance (Venca, Bobo, Míla, Dan). Bohužel zůstaly bez využití, takže jsme dále museli běhat jak o život.

Do druhé půle jsme vstoupili smolně. Hned z druhého útoku jsme inkasovali a soupeř ještě zvýšil svoji aktivitu.

Naší odpovědí byla aktivní obrana, zvýšená ostrost zákroků (Jája) a snaha dát gól do věčně opuštěné branky z dálky.

Ve 44. kopal JÁJA prudký rohový kop směrem do brány a přes několikery špunty skončil balón v síti.

Potom se již čas táhl zoufale pomalu, docházely nám síly, ale odbojovali jsme to. A aktivně!

I v čase největšího náporu Lisaka šel Míla sám na gólmana, ale kameraman jen ztěžka povzdychl.

Vítězství jsme udrželi a body nám náleží naprosto oprávněně za vysoce běhavý a obětavý výkon. Haj hou!

FCV  1:10 Karov

Tramtararáááá

No, zase škoda papíru. Za všechno mohl Jarda, bo je líná lemra! Já to komentovat nehodlám,

kdo viděl, udělá si závěr sám. Za týden beru kameru, doufám, že bude ještě fungovat a pak jsem na

Vás zvědavej, pánové. Howgh.

FCV  0:1 Speciál Braník

Střelecký zmar

První zápas sezóny nám krásně propršel, ale štěstí kapalo soupeři.

Po vlažném začátku, kdy Braník vypadal fotbalověji, jsme hru vyrovnali, ale ve hře bylo

příliš nepřesností. V 15. unikl soupeř do brake, otočil se kolem bezmocného

Venci a prostřelil Krtka. V podstatě to byla jediná velká šance za celý zápas.

Ve druhé půli jsme naopak soupeře zatlačili my a začalo úporné dobývání branky.

Jenže něco pochytal gólman, střely létaly vysoko (Tomáš) a nebo chyběly centimetry k

dorážce (Míla). A protože jsme neměli ani příslovečné štěstíčko, body nám odpluly jako balón v Botiči.

MILČICE 2013  17. 8. 2013

FC VYPRAHLO – MILČICE               1  : 2 (0 : 1)

G: Mára (Šaroch)

A: Martin Šimůnek

Sestava, se kterou jsme před turnajem nemohli pomýšlet na kdoví jaký úspěch.

Přesto jsme domácím nedali nic zadarmo. Hlavně mládež, kdyby nebyla tak

zbrklá a občas si – i nám nahrála. A gólman Petr, kterého zlanařil Krtek, málem lapil i penaltu.

O 3. místo:

FC VYPRAHLO – RATENICE                       2 : 2 (1 : 1)

na p.k.  4:2

G: vlastní, Mára (Šaroch)

A: Martin,  ???

Delší pauza, zásoby pití z domácích zdrojů, to vše okořenilo boj o třetí místo.

Mládež se činila, přesto to mohlo být lepší. Připadalo mi, jako že hrát za FCV

je pod jejich úroveň. No nic. Penalty jsme zachránili v závěru a Petr je

vychytal, tak že za rok prej přijede zase, bo se mu to líbilo. Ale bude mušet

vzít s sebou pani, nebo vypnout mobil. Třetí místo berem.

Hráli: Pingl, Bohouš, Jarda, Míla, Zdeněk Tir

Hosté: Honza jun., Mára Š, šéf, Petr (GK), Mek, Láďa, Martin Š, Petr ?

Fandili: Fanda, Erinka, Helena, Urbanka, Krtek, Jiřka, Verunka, Tomík s praporem,

rychlá rota a Jana s malým Bartáčkem

Finále:  MILČICE – TATCE  0 : 4

30. ročník turnaje v malé kopané – Rangers Čísovice 21. - 23. 6. 2013

FC VYPRAHLO – JOŽIN Z BAŽIN                                         1 : 7 (0 : 3)

gól: Kaky

asist.: Koty

vl: Pingl

FC VYPRAHLO – FDF (fanoušci def. Fot.)                   0 : 3 (0 : 1)

vl: Pingl

FC VYPRAHLO – CHÝNĚ                                                         1 : 3 (1 : 2)

gól: Katy (trestný kop)

asist.: bez

FC VYPRAHLO – HC BOHEMIANS                                    4 : 1 (1 : 1)

góly: Míla 2 (1xpent.), Koty, Kaky

asist.: Tomáš, Katy, Lukáš, ???

Neděle:

FC VYPRAHLO – BUBLEX                                                      1 : 1 (0 : 1)

Gól: Tomáš

Asist: Jarda

TABULKA:

CHÝNĚ                                               4             0             1             14:5        8

JOŽIN                                                  3             1             1             13:7        7

FDF                                                      2             2             1             11:3        6

BUBLEX                                             2             2             1             10:5        6

FC VYPRAHLO                                1             1             3             7: 15       3

HC BOHEMIANS                             0             0             5             2:21        0

Hráli: Krtek, Míla, Jarda -2, Jája-4, Pingl, Tomáš C., Lukáš, Kaky, Pepa Ch., Koty, Karel -4

FCV  :  Paradentol

Tomášův hattrick

Po náročném a úspěšném vystoupení v Čisovicích jsme se sešli k poslednímu zápasu sezóny na Děkance.

V pozdních večerních hodinách nebe opět vypustilo Orlík, takže nebylo o co stát.

Zpočátku se hrál opatrný fotbal bez šancí. V 10. nás TOMÁŠ poslal do vedení, ve 20. vyzval

Jarda patou k sólu DANA a bylo 2:0. Potom nás soupeř sevřel sérií autů, rohů, nastřelených tyčí,

aby minutu před koncem snížil.

Na začátku druhé půle poslal Dan dlouhým pasem TOMÁŠE na zteč - 3:1, aby posléze své sólo promarnil.

Následně jsme měli dvouminutový výpadek a bylo srovnáno. Jenže Radek vhodil aut na nožku BOBA a opět jsme vedli,

a to ještě vzápětí Tomáš netrefil prázdnou branku. Když soupeř opět vyrovnal, odstoupil Jarda,

kterému jubilejní gól nebyl dopřán. Již po skončení hrací doby vybojoval TOMÁŠ míč a dovršil hattrick!!

Sudí nepochopitelně nechal dál pokračovat a soupeřovo bodlo uzavřelo zápas i celou neúspěšnou sezónu.

Na podzim se uvidíme v nižší lize a snad to bude lepší.

7. Jája krásný náběh, Dan přihrává!!!!! 1:0

12. Opět nedůraz, Krtek první šanci čape, dorážka je v síti.

25. Jednoduchý přechod – přihrávka – 1:2

28. Jája kiks – 1:3

32. Klasika – 1:4

49. ÓÓÓ – 3 na 2 jsme zakončili gólem Tomáše, Dan čoveče zase přihrál?!?!

54. Dan všem utekl, asistenci nevim

56. Šéf rakovníkem srovnává – Dan zase asistence.

FCV  :  Bílý lev

4. liga zase blíž

První poločas jakžtakž. U Lvů hrál jenom jeden borec, který na všechno vystačil.

Sice jsme na začátku druhého dějství vyrovnali, leč to byla opět labutí píseň!

Obrana děravá, Jarda z formy, už aby dal ty dva posraný góly a šel na odpočinek!!!

FCV 3 : 6 Starci na chmelu

Pouhých 10 minut

Vzhledem k výsledkům se již topíme po krk v sestupových bažinách,

ale tentokrát jsme měli fantastický nástup. Ve 3. Tomáš nedal s půl metru, aby v zápětí přihrál Danovi na gól.

V 10. Míla namazal Tomášovi a ten míč uklidil k tyči. Místo hurá přišlo snížení a v 18.

Přešel obránce přes celé hřiště, jen proto, aby vyrovnal. Ještě jednou jsme šli do vedení, když si

Tomášovu střelu srazil soupeř do vlastní sítě, ale netrvalo dlouho a bylo zase srovnáno.

Nástup do druhé půle byl strašidelný. Ve dvou minutách se výsledek změnil na 3:5 a to bylo k.o.

Jarda ještě dvakrát zahrozil v superšancích a Bobo potěšil efektní patou, ale celkově jsme už žrali hlínu.

Zdá se, že soupeř po počátečním podcenění zlehka přidal, a bohužel, na nás to letos stačí!

FCV 4 : 7 Ďáblice

Další rychta…

No, co zase dodat. 4. minuta a skóre 0:3!!! Jája odpadl a zůstali jsme v šesti.

Zaplať Pán Bůh, přišel nás podpořit marod Tomáš, který ale musí potrénovat.

Průběh mače měli domácí plně v režii, jenom my jsme občas šli na brake, ale střílení gólů

nás trápí již delší čas. Což potvrdil Tomáš výborným obranným zákrokem na

soupeřově brankové čáře, nebo Jarda, jehož tři ataky z oči voči skončily gólem jenom jednou.

Zvláště ten první byl velice „povedený“, neboť mu míč očividně „nechyběl“.

Prej to nečekal?!?! A tak jsme byli rádi za konec, protože jsme byli jako nazdárkové. Howgh.

FCV  4 : 8 Touš

Mílův hattrick a vlastenci

Za mírného, ale vytrvalého deště jsme chtěli potvrdit minulý úspěch.

Začátek byl vcelku povedený, dokonce se Dan dostal do neúspěšného sóla,

ale pak se dostavil bitový efekt dvou veličin. Nejdříve si Dan dal vlastní, aby ho

následoval Radek - obě tečované střely. Vzápětí jsme místo ztopoření dvakrát inkasovali a byla půle.

V ní pro svalové zranění odstoupil nepříliš naladěný Jája.

Po obrátce jsme opět neudrželi soupeře a rázem to bylo 0:5. A jako s Giovanim

zafungoval tento stav jako budíček. Dva slepené góly byly téměř identické:

Dan odcentroval z pravé strany, Jarda posléze Bobo sklepli do vápna a tam BOBO a MÍLA skórovali.

Nádherné akce!! Soupeř ale opět zvýšil. Potom Radek nastřelil Jardu, který dostal nefalšovaný amok,

po kterém následovalo dobrovolné vyloučení. Opět jsme inkasovali! Následně kopal Venca roh a MÍLA

nekompromisně zakončil, což si za tři minuty zopakovali.

Tím Míla dosáhl po dlouhé době hattricku a na další roh už odmítl jít a vystřídal.

Opět to byla špatná čtvrthodinka, která rozhodla, že nebodujeme.

FCV  1 : 0 Slepí koně

Odměna za bojovnost

Do Čech konečně přišlo jaro – léto a s ním i bouřky. Ačkoliv ve Vršovicích a na Žižkově

lilo jako z konve, na našem plácku spadlo pár kapek a dvakrát zahřmělo, z čehož měl největší vítr – hádejte kdo?

Na place jsme byli všici až, až na jednoho. Véna stále nerozdýchal minulý mač.

V bráně kouzlil Krteček, který ale měl být u lékaře a tak jsme šéfa poslali na beka.

Předvedl moc dobrý výkon, stejně jako celý tým. Ba i Jarda na rozehrávající obránce „dupal“.

Po bezbrankovém poločase, bylo jasné, že rozhodnou maličkosti.

Jája sám z oči voči ze tří metrů minul, pak trefil tyč. Danovy pumelice také branku míjely.

Koně měli také několik příležitostí, ale v zakončení měli „peška“.

A tak se pět minut před koncem ujala povedená souhra Jarda – Dan –Jarda – a Bobo dává do prázdný.

Závěr jsme si pohlídali a mohli jít za odměnu na dvě.

FCV 4 : 6 Don Giovanni

Zmrtvýchvstání po půli

Za nádherného letního počasí jsme se shodli, že takové šišky jako předtím již nedopustíme.

Jenže z prvního útoku jsme hned inkasovali a bylo po předsevzetích.

Zbytek půle jsme dohráli v křeči a mizerně, přičemž skóre narůstalo.

Po změně stran nechal soupeř několik hráčů z početného kádru

převléknout do civilu, přesto opět brzy zvýšil již na hrozivých 0:5! Jenže vzápětí si

Giovani srazil Jájovu střelu do vlastní sítě a potom se rozpomněl MÍLA, že býval kanonýrem.

Hra dostala ohromný spád, útoky v přečíslení se valily na obě branky.

Poté Dan našel JÁJU, pak Jája JARDU a byli jsme blízko bodu.

V době kdy jsme hráli vabank Jája ztratil míč a bylo vymalováno!

Do konce zbývala minuta. Ale přesto lze konstatovat výrazné zlepšení a snahu nedat kůži zadarmo.

A také si vyjasnit některé maličkosti ohledně střídání a věkového profilu mužstva.

FCV  0 : 13  Kulišáci

Není co dodat !!!

FCV 2 : 12  Malostranský SK

Předčasný výprask

Ač do Velikonočního pondělí chyběl přesně týden, náš velkolepý mančaft si už pomlázku vybral.

Za teploty pod nulou a v ostrém ledovém vichru nám chlapci z Malé Strany vyprášili kožichy, že to bolelo i sibiřské soboly.

První špatnou zprávou bylo dlouhodobé zranění Tomáše, druhou absence Míly.

Začátek jsme ještě zachytili, i když do ligy navrátivší se Krtek, musel předvádět veškeré své umění.

Po úvodním gólu soupeře jsme rychle zareagovali a Venca vyslal DANA na zteč.

Byla devátá minuta a vše hezké skončilo. Potom na hřišti existovalo již jen jediné

mužstvo (my to nebyli) a Matějská pouť se přestěhovala do Záběhlic.

My jsme vypadali jako klauni a kašpárci a Malostraňáci si otevřeli střelnici.

FCV 1:5 Kumpáni

Generálka nevyšla…

Protože Jarda dělá pod šéfem, nebyl problém si domluvit sranda mač, jakož to generálku na jarní ligu.

Kumpánů přišlo hafo, tak nám šéfa půjčili. My, už s Krtkem v bráně a s píšťalkou

Jardou na lajně a bez obou juniorů (Dan plnil rodičovské povinnosti, Tomášek

neumí na lyžích a na dva měsíce je mimo – vocas)!

Co dodat k utkání. Mělo docela tempo, Bobo neměl své tři kousky a tápal,

Jája nahrával i zpátky (kamera chválí), Míla předvedl svůj standart, stejně tak i Pingl

Vénou. Šéf běhal nahoru dolu. Mates se snažil, mohl dát i hattrick, bohužel, musí ještě prohlédnout

video jak to dělá Ms. Messi. A Staník? Na tom byla vidět dlouhááááá pauza.

Tři góly jsme soupeři vlastně darovali. My snížili za stavu 0:3 po rohu.

A ačkoliv jsem nehrál, opět došlo na kulturní vložku s házením píšťalky.

No, co dodat závěrem. Když se seřídí mířidla a budeme proměňovat šance,

tak se snad zase udržíme. Nutno vzít v potaz, že bude třeba dát více gólů, než dostaneme,

ale to sem nevyřkl  žádné moudro, že?

FCV 3:3 RIO

Míla – nový čapájev?

Ahoj přátelé kulatého nesmyslu. Zimní pauza se nachýlila ke svému závěru a my se

konečně sešli s naším milým vršovickým soupeřem, abychom otestovali svá zmožená těla po

dvouměsíčním nicnedělání. Bohužel, Pingl byl pracovně mimo, Jarda má svůj bérec a Krtek se

jen přijel s Jiřinkou juknout. A tak dostal v bráně důvěru Míla.

Bohužel, inkasoval už ve třetí minutě, ačkoliv si zakřičel „mám“, Dan nějak neslyšel a bylo to 0:1.

Poté jsme se začali rozkoukávat a více kombinovat, než jsme asi zvyklí. Kupodivu nám to ale docela šlo.

Hlavně „trojúhelníky“ před a vně našeho vápna. No jo, no, Míla není Krtek.

Šance se střídaly na obou stranách, my neměli mířidla, Rio trefovalo Mílu. A jednou přímo do čenichu.

V 17. jsme se ale mohli radovat z prvního gólu sezóny. To staronový člen – Tomáš - uplatnil souhru s

Danem ze tří X a rozvlnil čeřen. A za tohoto stavu se šlo do přestávky, kterou jsme notně potřebovali, bo

dva měsíce byly kurva znát.

Po změně stran jsme drobet převzali aktivitu, z čehož profitoval Jája, když hlavou po centru

Dana přehodil Pepu v bráně Ria. Bohužel, vedení jsme moc dlouho neudrželi.

Po dvou minutách a několika rozích se prosadil „ten, co se posral“. A než jsme se stačili sešikovat, dostali jsme další.

Míla opustil brankoviště a přenechal zbytek na Bohoušovi. To nám prospělo, protože Rio chtělo další banány,

což nám umožnilo brejky, jenže v této herní situaci jsme zůstali v loňské sezóně a několik vyloženě řvoucích po gólu zazdili.

A tak se ujala až utěšená pumelice Dana ze strany.

Závěrečných deset minut odchytal Venca, lebo už sotva pletl nohama a musím mu

připsat tři velice kvalitní zákroky k záchraně remízy.

Na závěr jsme si kopli penalty: Dali: Tomáš, Venca, Míla. Nedali: Bobo, Jája, Dan.