Datum zápasu: 30. 11. 2015, 11. kolo

Miminka AC VET - Vyprahlo FC VET 4:4

Sestava Vyprahlo FC VET: Jírovec Miloslav (C), Halík Jiří (B), Cígler Jaroslav, Horáček Radek, Joska Daniel, Leitermann Václav, Pešek Jaroslav, Wasserbauer Bohumil,
Vlastní referát: neuveden
Góly: 32. min Cígler Jaroslav;  35. min Jírovec Miloslav;  37. min Joska Daniel;  58. min Cígler Jaroslav;
Karty: nikdo
Zápis rozhodčího: Domácí si v prvním poločase dělali, co chtěli, ale po přestávce přišel drtivý nápor Vyprahla a obrat ve skóre. Miminka následně znovu otočila výsledek ve svůj prospěch, ale nakonec se zrodila zasloužená remíza.
Nejlepší podle rozhodčího: Cígler Jaroslav

Datum zápasu: 9. 11. 2015, 9. kolo

Vyprahlo FC VET - Cormoran FC 1:3

Góly: 17. min Joska Daniel;
Zápis rozhodčího: Velice pohledné utkání, ve kterém byli lepší hosté a zaslouženě vyhráli.
Nejlepší podle rozhodčího: Joska Daniel

Datum zápasu: 2. 11. 2015, 8. kolo

Exact old boys - Vyprahlo FC VET 4:8

Góly: 5. min Joska Daniel;  10. min Pešek Jaroslav;  32. min Cígler Jaroslav;  33. min Jírovec Miloslav;  45. min Joska Daniel;  51. min Cígler Jaroslav;  55. min Joska Daniel;  57. min Joska Daniel;
Zápis rozhodčího: POklidné utkání veteránů hrané v duchu fair-play. Rozhodl výkon a hattrick hráče Josky.
Nejlepší podle rozhodčího: neuveden

Datum zápasu: 26. 10. 2015, 7. kolo

Vyprahlo FC VET - Drink SOS VET 4:1

Sestava Vyprahlo FC VET: Wasserbauer Bohumil, Leitermann Václav, Joska Daniel, Horáček Radek, Cígler Jaroslav, Halík Jiří (B), Pešek Jaroslav (C),
Góly: 31. min Cígler Jaroslav;  50. min Cígler Jaroslav;  53. min Cígler Jaroslav;  57. min Joska Daniel;
Zápis rozhodčího: Vyrovnaný zápas v prvním poločase s tím, že ve druhém byli domácí lepší v zakončování.

Datum zápasu: 19. 10. 2015, 6. kolo

Bílý lev CF VET - Vyprahlo FC VET 5:3

Góly: 42. min Joska Daniel;  47. min Cígler Jaroslav;  59. min Joska Daniel;
Zápis rozhodčího: Bílý Lev se ujal vedení vypadalo to na jasný průběh. Ke konci poločasu se však soupeř nadechl a kdyby proměnil všechny šance, mohl se dostat do vedení. Podobný průběh i v 2. poločase. Vyprahlo nedokázalo držet krok po celých 60 min.
Nejlepší podle rozhodčího: Jírovec Miloslav

Datum zápasu: 12. 10. 2015, 5. kolo

Vyprahlo FC VET - Blue devils VET 11:0

Góly: 5. min Horáček Radek;  7. min Cígler Jaroslav;  23. min Joska Daniel;  26. min Joska Daniel;  35. min Cígler Jaroslav;  44. min Joska Daniel;  48. min Jírovec Miloslav;  50. min Cígler Jaroslav;  54. min Jírovec Miloslav;  58. min Cígler Jaroslav;  59. min Cígler Jaroslav;
Zápis rozhodčího: Naprosto jednoznačná záležitost v podání domácího týmu, který si se svým soupeřem dělal co se mu zachtělo.

Datum zápasu: 5. 10. 2015, 4. kolo

Felix club (seniors) - Vyprahlo FC VET 2:6

Sestava Vyprahlo FC VET: Jírovec Miloslav (C), Halík Jiří (B), Horáček Radek, Joska Daniel, Leitermann Václav, Wasserbauer Bohumil,
Góly: 5. min Joska Daniel;  36. min Wasserbauer Bohumil;  39. min Leitermann Václav;  47. min Joska Daniel;  51. min Joska Daniel;  59. min Jírovec Miloslav;
Zápis rozhodčího: Zápas na úrovni veteránské ligy, oba celky hrály bez střídání. Rozhodla červená pro brankáře Felixu, pak už si Vyprahlo výsledek pohlídalo.

Datum zápasu: 21. 9. 2015, 3. kolo

Vyprahlo FC VET - Věčná žízeň FC VET 4:4

Sestava Vyprahlo FC VET: Leitermann Václav (C), Halík Jiří (B), Cígler Jaroslav, Horáček Radek, Joska Daniel, Pešek Jaroslav, Wasserbauer Bohumil,
Góly: 33. min Cígler Jaroslav;  56. min Pešek Jaroslav;  58. min Cígler Jaroslav;  59. min Joska Daniel;
Zápis rozhodčího: Zápas, který měl jednoznačný průběh. Ale ke konci se hráčům Vyprahla podařilo díky třem rychlým gólům vyrovnat a tím získat alespoň bod.

Datum zápasu: 14. 9. 2015, 2. kolo

Rychlé pípy VET - Vyprahlo FC VET 3:7

Sestava Vyprahlo FC VET: Jírovec Miloslav (C), Halík Jiří (B), Horáček Radek, Joska Daniel, Leitermann Václav, Pešek Jaroslav, Wasserbauer Bohumil,
Góly: 7. min Joska Daniel;  22. min Jírovec Miloslav;  24. min Jírovec Miloslav;  29. min Joska Daniel;  51. min Joska Daniel;  53. min Leitermann Václav;  55. min Wasserbauer Bohumil;
Zápis rozhodčího: Poklidné tempo v prvním poločase se po změně stran proměnilo v bláznivou hru nahoru, dolů, jeden rychlý protiútok střídal druhý, bránit se moc nebránilo.

Datum zápasu: 7. 9. 2015, 10. kolo

Vyprahlo FC VET - Károv ZJ veteran 9:2

Góly: 8. min Pešek Jaroslav;  18. min Jírovec Miloslav;  30. min Cígler Jaroslav;  33. min Jírovec Miloslav;  37. min Pešek Jaroslav;  47. min Pešek Jaroslav;  48. min Leitermann Václav;  59. min Cígler Jaroslav;
Zápis rozhodčího: Domácí podali fotbalově vyspělý a technický výkon a zaslouženě zvítězili.
Nejlepší podle rozhodčího: Pešek Jaroslav

Datum zápasu: 31. 8. 2015, 1. kolo

Vyprahlo FC VET - Křídla Ďáblic VET B 4:8

Góly: 10. min Joska Daniel;  51. min Cígler Jaroslav;  53. min Joska Daniel;
Zápis rozhodčího: Po vyrovnaném 1. poločase, kdy nejlepší hráč Křídel Beneš zvýšil na 2:1, ve 2 poločase začaly gólové hody. Góly se střídaly na každé straně po 1 minutě. Vyšel z toho výsledek 4:8 pro Křídla.

Sezona: 2015_jaro, VL, 4. A

Datum zápasu: 15. 6. 2015, 11. kolo

Vyprahlo FC VET - Double United 3:8

Sestava Vyprahlo FC VET: Joska Daniel (C), Halík Jiří (B), Horáček Radek, Leitermann Václav, Wasserbauer Bohumil,
Góly: 29. min Wasserbauer Bohumil;  54. min Joska Daniel;  58. min Horáček Radek;
Zápis rozhodčího: Svižně hrané utkání s mírnou převahou Double. Kdyby hráli domácí v plném počtu, mohla být hra vyrovnanější.
Nejlepší podle rozhodčího: Halík Jiří

Datum zápasu: 1. 6. 2015, 10. kolo

Cormoran FC - Vyprahlo FC VET 4:4

Sestava Vyprahlo FC VET: Jírovec Miloslav (C), Halík Jiří (B), Cígler Jaroslav, Dvorník Roman, Horáček Radek, Joska Daniel, Leitermann Václav, Pešek Jaroslav, Wasserbauer Bohumil,
Góly: 2. min Joska Daniel;  3. min Joska Daniel;  53. min Joska Daniel;
Zápis rozhodčího: Poklidné utkání veteránů. Hosté těžili z nižšího věkového průměru a z výkonu hráče Josky. Na víc než bod to však nestačilo.

Datum zápasu: 25. 5. 2015, 9. kolo

Vyprahlo FC VET - Blue devils VET 4:0

Sestava Vyprahlo FC VET: Jírovec Miloslav (C), Halík Jiří (B), Cígler Jaroslav, Drahota Jaroslav, Dvorník Roman, Horáček Radek, Joska Daniel, Leitermann Václav, Pešek Jaroslav, Wasserbauer Bohumil,
Góly: 16. min Pešek Jaroslav;  27. min Joska Daniel;  35. min Pešek Jaroslav;  52. min Pešek Jaroslav;
Zápis rozhodčího: Jasné vítězství domácích v zápase, ve kterém byli o třídu lepší.

Datum zápasu: 18. 5. 2015, 8. kolo

Zlatý krysy FC - Vyprahlo FC VET 6:5

Góly: 16. min Jírovec Miloslav;  19. min Jírovec Miloslav;  33. min Horáček Radek;  52. min Wasserbauer Bohumil;  56. min Joska Daniel;
Zápis rozhodčího: Domácí v závěru málem přišli o jasné vítězství.

Datum zápasu: 11. 5. 2015, 7. kolo

Vyprahlo FC VET - Touš KK 2:7

Sestava Vyprahlo FC VET: Pešek Jaroslav (C), Halík Jiří (B), Cígler Jaroslav, Drahota Jaroslav, Dvorník Roman, Horáček Radek, Jírovec Miloslav, Joska Daniel, Leitermann Václav, Türkott Milan, Wasserbauer Bohumil,
Góly: 1. min Joska Daniel;  27. min Joska Daniel;
Zápis rozhodčího: Domácí v děravé sestavě dokázali vzdorovat pouze v první půli.

Datum zápasu: 27. 4. 2015, 5. kolo

Křídla Ďáblic VET B - Vyprahlo FC VET 3:5

Sestava Vyprahlo FC VET: Jírovec Miloslav (C), Krejčí Stanislav (B), Cígler Jaroslav, Drahota Jaroslav, Horáček Radek, Joska Daniel, Leitermann Václav, Pešek Jaroslav, Růžička Marek, Wasserbauer Bohumil,
Góly: 11. min Joska Daniel;  17. min Cígler Jaroslav;  19. min Cígler Jaroslav;  26. min Wasserbauer Bohumil;  54. min Cígler Jaroslav;
Zápis rozhodčího: Hosté se dostali do vedení ikdyž hráli jen ve 4. Klidný zápas z obou stran. Chtělo to více střílet na bránu.

Datum zápasu: 20. 4. 2015, 4. kolo

Vyprahlo FC VET - Torzoo VET 9:3

Sestava Vyprahlo FC VET: Jírovec Miloslav (C), Halík Jiří (B), Cígler Jaroslav, Drahota Jaroslav, Dvorník Roman, Horáček Radek, Joska Daniel, Leitermann Václav, Pešek Jaroslav, Türkott Milan, Wasserbauer Bohumil,
Góly: 2. min Joska Daniel;  9. min Dvorník Roman;  18. min Pešek Jaroslav;  20. min Drahota Jaroslav;  23. min Horáček Radek;  32. min Dvorník Roman;  34. min Pešek Jaroslav;  51. min Dvorník Roman;  57. min Pešek Jaroslav;
Karty: 27. min Cígler Jaroslav ŽK;
Zápis rozhodčího: Klidné utkání, ve kterém jasně dominoval mladší tým, který měl v svém středu dva střelce, kteří dali hattrick.
Nejlepší podle rozhodčího: Dvorník Roman

Datum zápasu: 13. 4. 2015, 3. kolo

Sedm Zbabělých VET - Vyprahlo FC VET 0:11

Góly: 6. min Pešek Jaroslav;  23. min Cígler Jaroslav;  28. min Drahota Jaroslav;  32. min Cígler Jaroslav;  33. min Türkott Milan;  38. min Drahota Jaroslav;  40. min Jírovec Miloslav;  43. min Pešek Jaroslav;  47. min Dvorník Roman;  49. min Pešek Jaroslav;  50. min Jírovec Miloslav;
Zápis rozhodčího: Slušně vedené utkání průměrné úrovně. Hosté byli jasně lepší a produktivnější a nakonec svému soupeři uštědřili pořádný debakl.

Datum zápasu: 30. 3. 2015, 2. kolo

Vyprahlo FC VET - Sean team VET 2:1

Sestava Vyprahlo FC VET: Jírovec Miloslav (C), Halík Jiří (B), Horáček Radek, Joska Daniel, Leitermann Václav, Růžička Marek, Türkott Milan, Wasserbauer Bohumil,
Góly: 42. min Jírovec Miloslav;  52. min Leitermann Václav;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání, šťastné vítězství domácích.

Datum zápasu: 23. 3. 2015, 1. kolo

Miminka AC VET - Vyprahlo FC VET 1:2

Sestava Vyprahlo FC VET: Jírovec Miloslav (C), Halík Jiří (B), Cígler Jaroslav, Drahota Jaroslav, Horáček Radek, Joska Daniel, Leitermann Václav, Pešek Jaroslav, Růžička Marek, Wasserbauer Bohumil,
Góly: 44. min Pešek Jaroslav;  60. min Pešek Jaroslav;
Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání v pomalém tempu. Velmi slušně vedené, téměř bez faulů.